fbpx

Przetestuj ekspres do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Przetestuj za darmo ekspres do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto, z darmową kawą i szklankami gratis! Przetestuj ekspres i wyraź własną opinię!

Jak dołączyć do testu ekspresu do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania ekspresu do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto.

02Zaloguj się lub załóż konto i wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania związane z testem.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybrana grupa 300 testerów, którzy otrzymają do testowania ekspres do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto za darmo wraz z 7 opakowaniami kaw NESCAFÉ Dolce Gusto, szklankami do kawy oraz przewodnikiem projektu.

Przekonaj się, że w kapsułce ukryta jest prawdziwa kawa. Wypróbuj NESCAFÉ Dolce Gusto - aromat świeżo zmielonej kawy na pewno Cię zachwyci! Mały ekspres - wielka kawa! Poznaj moc nowego Piccolo XS od NESCAFÉ® Dolce Gusto® i przekonaj się, że w kapsułce ukryta jest prawdziwa kawa. Zgłoś się do udziału w projekcie i otrzymaj ekspres Piccolo XS, 7 opakowań kaw oraz szklanki do Twoich ulubionych napojów, dzięki którym będziesz mógł rozkoszować się nie tylko smakiem, ale i wyglądem przygotowanej kawy! [źródło: TRND]

Dołącz do testu

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 07 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.