fbpx

Kosmetyki NIVEA BABY dla dziecka za darmo - przetestuj micelarny żel!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy NIVEA BABY, w ramach którego możesz otrzymać darmowe kosmetyki dla dziecka do przetestowania. W programie można przetestować za darmo micelarny żel do mycia ciała NIVEA BABY.

Jak otrzymać kosmetyki dla dziecka za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków NIVEA BABY - micelarnego żelu do mycia ciała NIVEA BABY.

02Odpowiedz na pytanie otwarte "Podziel się z nami swoim doświadczeniem i napisz, jaki jest Twój sposób na to, by Twój maluszek uwielbiał kąpiel.".

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerów (testerek), którzy otrzymają darmowy kosmetyk do przetestowania z dzieckiem. Darmowy kosmetyk to micelarny żel do mycia ciała NIVEA BABY o wartości 25 złotych.

Przetestuj nowy Micelarny żel do mycia ciała NIVEA BABY i zatroszcz się o wrażliwą skórę Twojego maleństwa. Dzięki technologii miceli dokładnie oczyścisz skórę dziecka oraz podarujesz mu najdelikatniejszą kąpiel bez podrażnień już od pierwszego dnia życia. [źródło: Baby.nivea.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.