fbpx

Test kosmetyków NIVEA NATURALLY GOOD - przetestuj i wyraź opinię!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków NIVEA NATURALLY GOOD, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków NIVE i przetestować naturalne kosmetyki od NIVEA - kremy, tonik i mleczko!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki NIVEA NATURALLY GOOD? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków NIVEA NATURALLY GOOD.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego NIVEA NATURALLY GOOD i czekaj na ogłoszenie wyników do testu.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 150 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw produktów NIVEA NATURALLY GOOD: rozświetlający krem na dzień NIVEA Naturally Good, regenerujący krem na noc NIVEA Naturally Good, odświeżający tonik NIVEA Naturally Good, nwilżające mleczko NIVEA Naturally Good.

Nowa linia produktów do pielęgnacji i oczyszczania twarzy NIVEA NATURALLY GOOD zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyki nawilżają i regenerują skórę wydobywając jej naturalne piękno. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 10 maj 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.