fbpx

Oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX60R5080WD - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy oczyszczacza powietrza SAMSUNG AX60R5080WD, w ramach którego możesz otrzymać oczyszczacza powietrza SAMSUNG AX60R5080WD za darmo do przetestowania!

Jak przetestować oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX60R5080WD? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testu oczyszczacza powietrza SAMSUNG AX60R5080WD.

02Zaloguj się lub załóż konto w Klubie Ekspertek Ofeminin i wypełnij ankietę zgłoszeniową, odpowiadając na pytania związane z testem.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów/testerek, wśród których zostanie wytypowana grupa 6 osób, które otrzymają do przetestowania oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX60R5080WD za darmo.

Zostań jednym z 25 testerów oczyszczacza powietrza Samsung AX60R5080WD. Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei, udowodniono, że oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD usuwa do 99,97% zanieczyszczeń! Z oczyszczaczem powietrza SAMSUNG pozbędziesz się niebezpiecznych zanieczyszczeń dzięki skuteczności 3 filtrów: filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy z kolei filtr HEPA 13 walczy z alergenami, bakteriami i roztoczami oraz wyłapuje cząsteczki PM1,0; PM2,5 i PM10. Oczyszczacz SAMSUNG AX60R5080WD wyposażony jest także w czujnik gazów, czujnik pyłu, blokadę rodzicielską oraz wskaźnik zużycia filtra. Oczyszczacz SAMSUNG jest wyjątkowo cichy (tryb nocny - nawet 20 dB), a dodatkowo aplikacja mobilna SmartThings umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych (smart) możesz włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza, sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra. . [źródło: Ofeminin.pl]

Dołącz do testu

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 17 luty 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.