fbpx

Przetestuj odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS SpeedPro Max Aqua za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy odkurzaczy Philips SpeedPro Max Aqua, w ramach którego możesz przetestować za darmo bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mycia. W ramach programu testowego, możesz zostać testerką lub testerem odkurzacza bezprzewodowego Philips SpeedPro Max Aqua FC6901, FC6902, FC6903 lub FC6904!

Jak przetestować za darmo odkurzacz Philips SpeedPro Max Aqua? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania odkurzaczy Philips SpeedPro Max Aqua.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wybierz odkurzacz, któryc chesz przetestować.

03Wśród wszystkich testerek, zostaną wybrani testerzy i testerki, które otrzymają na miesiąc jeden z czterech modeli bezprzewodowego odkurzacza z funkcją mycia Philips SpeedPro Max Aqua: FC6901, FC6902, FC6903 lub FC6904.

Zgłoś się do udziału w projekcie - otrzymaj do testów na cały miesiąc najnowszy odkurzacz bezprzewodowy Philips SpeedPro Max Aqua z funkcją mycia podłóg twardych i przekonaj się, że nawet w krótkim czasie możesz zadbać, by przestrzeń wokół Ciebie była czysta i przyjemna. Z nowym odkurzaczem marki Philips odkurzanie i mycie podłóg będzie jak nigdy dotąd szybkie, wygodne i skuteczne. [źródło: TRND.pl]

Przetestuj odkurzacz

Możesz się zgłosić do: środa, 26 wrzesień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.