fbpx

Przetestuj odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS SpeedPro Max 8000 za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy odkurzaczy Philips SpeedPro Max 8000, w ramach którego możesz przetestować za darmo bezprzewodowy odkurzacz!

Jak przetestować za darmo odkurzacz Philips SpeedPro Max 800? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania odkurzaczy Philips SpeedPro Max 800.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do testowania odkurzacza bezprzewodowego Philips i wybierz jeden z czterech modeli odkurzacza bezprzewodowego Philips - SpeedPro Max 8000 (XC8045/01, XC8049/01) lub SpeedPro Max Aqua 8000 z funkcją mycia (XC8147/01, XC8149/01).

03Wśród wszystkich testerek, zostanie wybranych 40 testerów i testerek, którzy otrzymają na 4 tygodnie jeden z czterech modeli bezprzewodowego odkurzacza Philips.

Zgłoś się do udziału w projekcie - otrzymaj do testów na 4 tygodnie bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max 8000 lub SpeedPro Max Aqua 8000 z funkcją mycia i przekonaj się, że nawet w krótkim czasie możesz zadbać, by przestrzeń wokół Ciebie była czysta i przyjemna. Nowy odkurzacz marki Philips sprawi, że odkurzanie będzie szybkie, wygodne i skuteczne. [źródło: TRND.pl]

Przetestuj odkurzacz

Możesz się zgłosić do: wtorek, 16 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.