fbpx

Zwrot kasy za pastę Parodontax - przetestuj pastę do zębów za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test pasty do zębów Parodontax, w ramach którego możesz otrzymac zwrot kasy (cashback) za zakupioną pastę do zębów Parodontax i przetestować ją za darmo!

Jak przetestować pastę do zębów Parodontax za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Kup i przetestuj pastę do zębów Parodontax biorącą udział w akcji i zachowaj paragon.

02Na stronie akcji "Testuj za darmo Parodonrax" wypełnij formularz zgłoszeniowy i wgraj zdjęcie paragonu potwierdzające zakup.

03Czekaj na zwrot pieniędzy (cashback) za zakupioną i przetestowaną pastę do zębów Parodontax.

Pula zwrotów pieniędzy za zakupioną pastę do zębów Parodontax wynosi 50000 zgłoszeń, a jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden zwrot za testowaną pastę do zębów. Lista produktów promocyjnych wraz z przypisanymi kwotami maksymalnych zwrotów: PARODONTAX CLASSIC 75 ML 14,99 zł; PARODONTAX FLUORIDE 75 ML 14,99 zł; PARODONTAX WHITENING 75 ML 14,99 zł; PARODONTAX EXTRA FRESH 75ML 14,99 zł; PARODONTAX ULTRA CLEAN 75 ML 14,99 zł; PARODONTAX COMP PROTECT EXTRA FRESH 75ML 18,99 zł; PARODONTAX COMPLETE PROTECTION WHITENING TP 75 ML 18,99 zł. [źródło: Testuj.parodontax.pl/]

Przetestuj Parodontax

Możesz się zgłosić do: niedziela, 15 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.