fbpx

Test pasty do zębów Colgate Natural Extracts - przetestuj pastę za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa wielki test pasty do zębów Colgate Natural Extracts, w ramach którego możesz otrzymać pastę do zębów Colgate do przetestowania. W ramach promocji, możesz otrzymać pełnowartościowe opakowanie pasty do zębów Colgate, a nie tylko darmowe próbki pasty.

Jak otrzymać darmową pastę Colgate Natural Extracts do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania pasty do zębów Colgate Natural Extracts w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego pasty do zębów Colgate Natural Extracts.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają pastę do zębów marki Colgate Natural Extracts Charcoal z aktywnym węglem o wartości 14,99 zł

Zostań jedną ze 100 testerek, które będą miały okazję jako pierwsze wypróbować nowości marki Colgate – pastę do zębów Natural Extracts Charcoal z aktywnych węglem. [źródło: Wizaż.pl]

Dołącz do testu

Możesz się zgłosić do: niedziela, 11 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.