fbpx

Test pasty do zębów SENSODYNE - przetestuj pastę za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa wielki test SENSODYNE, w ramach którego możesz otrzymać pastę do zębów SENSODYNE za darmo do przetestowania. W ramach promocji, możesz otrzymać pełnowartościowe opakowanie pasty do zębów SENSODYNE, a nie tylko darmowe próbki pasty.

Jak otrzymać darmowe próbki pasty do zębów SENSODYNE w postaci opakowania? Wystarczą 3 kroki:

01Kup dowolną pastę SENSODYNE z wyłączeniem past Proszkliwo i zachowaj paragon. Przetestuj pastę do zębów podczas codzienniego używania. Podziel się własną opinią na temat testowanej pasty do zębów.

02Przejdź na stronę promocji "Wielki test SENSODYNE" i zgłoś się do programu testowego podając własne dane oraz załączając dowód zakupu pasty do zębów SENSODYNE. Pamiętaj aby zapoznać się także z regulaminem promocji.

03Zwrot pieniędzy w za testowaną pastę do zębów SENSODYNE nastąpi nie później niż do 25 stycznia 2019 roku na rachunek podany podczas rejestracji do promocji testowania.

W promocji biorą udział następujące pasty do zębów (pasty do zębów, za które otrzymasz zwrot pieniędzy, a więc przetestujesz je za darmo): SENSODYNE FLUORIDE 2 0 ML, SENSODYNE FLUORIDE 7 5 ML, SENSODYNE EXTRA FRES H 75 ML,  SENSODYNE DEEP CLEAN 75 ML, SENSODYNE MULTI CARE 75 ML, SENSODYNE EXTRA WHIT ENING 75ML, SENSODYNE ODBUDOWA I OCHRONA 75 ML, SENSODYNE ODBUDOWA I OCHRONA WHITENING 75 ML, SENSODYNE ODBUDOWA I OCHRONA EXTRA FRESH 75 ML, SENSODYNE ULTRASZYBK A ULGA 75 ML, SENSODYNE UL TRASZYBKA ULGA WHITE NING 75 ML, SENSODYNE ULTRA SZYB KA ULGA EXTRA FRESH 75ML, SENSODYNE COMPLETE P ROTECTION 75 ML, SENSODYNE CLASSIC 75 ML, SENSODYNE WHITENING 75ML, SENSODYNE MULTI ACTI ON 100ML, SENSO DYNE DAILY PROTECTIO N 100ML, SENSODYNE DAILY WHIT ENING 100ML, SENSODYNE COOL MINT 100ML, SENSODYNE EXTRA WHIT ENING 100ML, SENSODYNE WHITENING + TARTAR CONTROL 100 ML.

Zamów darmową próbkę

Możesz się zgłosić do: niedziela, 25 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.