fbpx

Przetestuj nowy zapach AVON - ruszył test perfum AVON Perceive Soul!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwają testy perfum AVON Perceive Soul, w ramach którego możesz przetestować nowy zapach od AVON. W programie testowym perfum AVON poszukiwanych jest 150 testerek, które otrzymają perfumy za darmo.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe perfumy AVON Perceive Soul? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę programu testowego perfum AVON Perceive Soul.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego AVON erceive Soul.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają za darmo do testów flakon perfum AVON Perceive Soul.

W programie testowym każda testerka otrzyma flakon perfum AVON Perceive Soul dla niej 50ml o wartości 76 złotych. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.