fbpx

Przetestuj nowy zapach AVON - ruszył test perfum AVON TTA Celebrate dla niej!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test perfum AVON TTA Celebrate dla niej, w ramach którego możesz przetestować nowy zapach dla kobiet od AVON. W programie testowym perfum AVON poszukiwanych jest 150 testerek, które otrzymają perfumy za darmo.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe perfumy AVON TTA Celebrate dla niej? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę programu testowego perfum AVON TTA Celebrate dla niej.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego AVON TTA Celebrate dla niej.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają za darmo do testów flakon perfum AVON TTA Celebrate dla niej 50 ml.

Wypróbuj I. perfumy, które uchwyciły istotę miłości. Rozpocznij swoją romantyczną historię z nowym zapachem z linii AVON Today Tommorow Always. Zgłoś się i przetestuj 1 ze 150 zapachów. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.