fbpx

Przetestuj ekspres do kawy Philips 5000 LatteGo - testuj ekspres za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy Philips 5000 LatteGo, w ramach którego możesz przetestować za darmo ekspres do kawy Philips 5000 LatteGo. W ramach programu testowego, otrzymasz zwrot do 20 złotych za zakupione produkty SURF!

Jak przetestować za darmo ekspres do kawy Philips 5000 LatteGo? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania ekspres do kawy Philips 5000 LatteGo, gdzie możesz otrzymać do przetestowania w domu ekspres za darmo.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania związane z projektem testowym ekspresu do kawy.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa testerów i testerek, które otrzymają do przetestowania przez miesiąc ekspres do kawy Philips 5000 LatteGo oraz 2 opakowania 0,5kg świeżo palonej kawy ziarnistej "Colori di Caffe Arancio" z palarni kawy Coffee Zone w Warszawie.

Jeżeli zostaniesz testerem lub testerką ekspresu do kawy to otrzymasz możliwość przetestowania nowego ekspresu do kawy Philips 5000 LatteGo. Dodatkowo również, otrzymasz możlwiość otrzymania ekspresu do kawy na własność. [źródło: TRND]

Przetestuj ekspres

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.