fbpx

Test ekspresu do kawy Philips LatteGo 3200 - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy, w ramach którego możesz przetestować za darmo ekspres do kawy Philips LatteGo 3200 i otrzymasz szansę na darmowy ekspres Philips lub rabat 40%!

Jak zamówić główkę prysznicową do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania ekspresu do kawy Philips LatteGo 3200.

02Zaloguj się lub załóż konto i wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania związane z testem.

03W przypadku wyboru do grona testerów i testerek, otrzymasz powiadomienie e-mailowe i otrzymasz ekspres do kawy Philips LatteGo 3200 do testów za darmo. Jeśli opublikujesz publikację na temat swoich testów a Twoja publikacja zostanie wyróżniona, masz szansę otrzymać testowane urządzenie (Philips LatteGo 3200) za darmo na zawsze lub otrzymać 40% zniżki na zakup nowego ekspresu w sklepie philips. Specyfikację oraz możliwości ekspresu Philips LatteGo 3200 znajdziesz tutaj.

Kolejna nowość od Philips – nowy model ekspresu Philips LatteGo! Nie wyobrażasz sobie dnia bez dobrej kawy? Koniecznie zgłoś się do 1 edycji projektu i jako pierwszy w Polsce przetestuj jeden z nowych ekspresów do kawy Philips LatteGo - to właśnie Ty możesz otrzymać Philips LatteGo do testów na cały miesiąc! Razem z ekspresem otrzymasz opakowanie 0,5kg świeżo palonej kawy ziarnistej "Colori di Caffe Arancio" z palarni kawy Coffee Zone w Warszawie. [źródło: TRND]

Dołącz do testów

Możesz się zgłosić do: czwartek, 11 kwiecień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.