fbpx

Przetestuj suszarkę Philips SenseIQ - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Przetestuj za darmo najnowszą suszarkę do włosów Philips SenseIQ! Przetestuj suszarkę i wyraź własną opinię!

Jak dołączyć do testu suszarki do włosów Philips SenseIQ? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania suszarki do włosów Philips SenseIQ.

02Zaloguj się lub załóż konto w serwisie TRND i wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania związane z testem.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybrana grupa 90 testerów, którzy otrzymają do testowania suszarkę do włosów Philips SenseIQ za darmo.

Poznaj najnowszą suszarkę do włosów Philips SenseIQ! Wygląd Twoich włosów jest dla Ciebie bardzo ważny? Poznaj nowość od Philips - suszarkę do włosów Philips DryCare Prestige z technologią SenseIQ! Koniecznie zgłoś się do tego projektu i jako pierwsza w Polsce przetestuj najnowszą suszarkę Philips SenseIQ! [źródło: TRND]

Dołącz do testu

Możesz się zgłosić do: wtorek, 01 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.