fbpx

Przetestuj pieluchy Pampers Pure Protection - zgłoś się i zgarnij za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test pieluch Pampers Pure Protection, w ramach którego możesz przetestować za darmo pieluszki dla dziecka pochodzenia roślinnego Pamers Pure Protection!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe pieluszki dla dziecka Pampers Pure Protection? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Ofeminin, a następnie przejdź na stronę akcji testowania pieluch Pampers Pure Protection.

02Wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego pieluch Pampers Pure Protection.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek i testerów, którzy otrzymają za darmo pieluchy Pampers Pure Protection do przetestowania przez swoje dzieci.

Pampers Pure Protection to najwyższej jakości bawełna - pieluszki wykonane są z bawełny, miękkich włókien pochodzenia roślinnego, pozyskanej w odpowiedzialny sposób pulpy celulozowej oraz innych, starannie wybranych materiałów. Pieluszki Pampers Pure Protection zapewniają aż do 12 godzin niezawodnej ochrony przed przeciekaniem, oferowanej przez Pampers, a także specjalny wskaźnik wilgotności – ponieważ Twoje dziecko zasługuje na pielęgnację skóry bez żadnych kompromisów. [źródło: Ofeminin.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.