fbpx

Przetestuj pralkę LG Vivace za darmo, dodaj opinię i testuj na zawsze!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy pralki LG Vivace, w ramach którego możesz przetestować za darmo pralkę LG Vivace, a po dodaniu opinii możesz otrzymać pralkę LG za darmo do testowania na zawsze!

Jak przetestować za darmo pralkę LG Vivace? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania pralki LG Vivace i wypełnij formularz zgłoszeniowy do testu.

02Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 10 testerów i testerek, którzy otrzymają pralkę LG Vivace do przetestowania zupełnie za darmo.

03Dodatkowo również, jeżeli będąc testerem/testerką lodówki wykonasz wszystkie zadania w projekcie (dodanie własnych opinii), będziesz mógł/mogła testować urządzenie tak długo, jak tylko chcesz, czyli otrzymasz pralkę LG Vivace za darmo na zawsze.

Odkryj najnowsze technologie, które lepiej chronią materiał przed zniszczeniem i pozwalają na dokładne wypranie ubrań w zaledwie 39 minut! Zgłoś się do udziału w tym projekcie i testuj pralkę LG Vivace! [źródło: TRND.pl]

Przetestuj lodówkę LG

Możesz się zgłosić do: wtorek, 14 styczeń 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.