fbpx

Przetestuj SUFR - kapsułki do prania, proszek do prania lub żel do prania za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy SURF, w ramach którego możesz przetestować kapsułki do prania SURF, żel do prania SURF oraz proszek do prania SURF. W ramach programu testowego, otrzymasz zwrot do 20 złotych za zakupione produkty SURF!

Jak przetestować SURF za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Dokonaj zakupu dowolnego produktu do prania SURF i przetestuj jego działanie. W promocji biorą udział: żel do prania SURF Tropical Lilly & Ylang Ylang, proszek do prania SURF Tropical Lilly & Ylang Ylang, kapsułki do prania SURF Tropical Lilly & Ylang Ylang, żel do prania SURF White Orchid & Jasmine, proszek do prania SURF White Orchid & Jasmine, kKapsułki do prania SURF White Orchid & Jasmine, żel do prania SURF Irys & Spring Rose, proszek do prania SURF Irys & Spring Rose, żel do prania SURF Fruity Fiesta & Summer Flowers, proszek do prania SURF Fruity Fiesta & Summer Flowers, żel do prania SURF Hawaiian Dream, proszek do prania SURF Hawaiian Dream, kapsułki do prania SURF Hawaiian Dream, żel do prania SURF Perfect Black Midnight Orchid & Lilly lub kapsułki do prania SURF Perfect Black Midnight Orchid & Lilly.

02Na stronie promocji "Przetestuj SURF - SURF oddaje 20 złotych" wypełnij formularz i dołącz dowód zakupu. Zachowaj oryginalny dowód zakupu i zapoznaj się z regulaminem promocji.

03Czekaj na zwrot gotówki wydanej na produkty SURF. Zwrot nastąpi do 1.10.2018 roku na numer rachunku bankowego podanego w formularzu.

Łączna ilość zwrotów w promocji "SURF oddaje 20 złotych" wynosi w każdym etapie dziennym 129 zwrotów, łącznie w całym okresie promocji pula wynosi 3999 zwrotów. [źródło: Pprzetestujsurf.pl]

Przetestuj SURF

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.