fbpx

Przetestuj Primigi Buty dziecięce - zgłoś się, przetestuj i napisz opinię!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu butów dla dziecka Primigi, dzięki któremu możesz otrzymać dziecięce buty za darmo do przetestowania i wyrażenia własnej opinii!

Jak otrzymać buty dla dziecka za darmo do testów od Primigi? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie Ofermini Klub Ekspertek.

02Zgłoś się do programu testowego "Buty dla dziecka Primigi" i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz buty dla dziecka za darmo od Primigi. W programie testowym poszukiwanych jest 20 testerek/testerów butów Primigi - do rozdania są buty dla chłopców jak i dziewczynek.

Wiosna to czas dziecięcych zabaw i szaleństw na świeżym powietrzu. Hulajnoga, rower, zabawy na placu zabaw to główne wiosenne zajęcia dzieci. Żeby zabawa była udana, warto zadbać o odpowiednie obuwie dla swoich dzieci. Zgłoś się i przetestuj ze swoim dzieckiem buty dziecięce dla chłopców i dziewczynek Primigi! [źródło: Ofemini]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.