fbpx

Przetestuj kosmetyki Rimmel - test rozświetlającego podkładu Lasting Radiance!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków RIMMEL, w ramach której możesz przetestować za darmo rozświetlający podkład Lasting Radiance! W programie testowym rozdawanych jest 250 pełnowartościowych kosmetyków, a nie darmowe próbki RIMMEL!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki RIMMEL do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków Rimmel Lasting Radiance w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego rozświetlającego podkładu RIMMEL Lasting Radiance.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 250 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest podkład RIMMEL w 5 odcieniach do wyboru. Podczas zgłoszenia do testu można wybrać odcień kosmetyk, który chce się przetestować: podkład Rimmel Lasting Radiance 010 Light Porcelain, podkład Rimmel Lasting Radiance 070 Porcelain, podkład Rimmel Lasting Radiance 100 Ivory, podkład Rimmel Lasting Radiance 103 True Ivory oraz podkład Rimmel Lasting Radiance 200 Soft Beige.

ypróbuj nowy rozświetlający podkład Rimmel Lasting Radiance! Zostań 1 z 250 recenzentek podkładu Rimmel Lasting Radiance z formułą chroniącą skórę przed zanieczyszczeniami powietrza. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 28 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.