fbpx

Przetestuj kosmetyki Rimmel - test Rimmel London Lasting Matte!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków RIMMEL, w ramach której możesz przetestować za darmo kosmetyki z serii Rimmel London Lasting Matte - podkład, korektor i bazę! W programie testowym rozdawanych jest 250 zestawów pełnowartościowych kosmetyków, a nie darmowe próbki RIMMEL!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki RIMMEL London Lasting Matte do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków London Lasting Matte w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego kosmetyków London Lasting Matte.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 250 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków London Lasting Matte, na który składa się: podkład Lasting Matte (wskazany odcień przez testerkę do wyboru: 010, 085, 103, 200, 203, 305, 404), korektor Lasting Matte (odcień 010) oraz baza Lasting Matte.

Przetestuj 1 z 250 zestawów nowości od Rimmel London! Postaw na MATOWĄ SKÓRĘ NON STOP i sięgnij po nową linię kosmetyków do makijażu twarzy LASTING MATTE, która łączy niewyczuwalną lekką formułę i matowe wykończenie, które trwa. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 29 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.