fbpx

Test kosmetyków Schwarzkopf Gliss przetestuj Split Ends Miracle!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle: szampon spajający, odżywka spajająca oraz maska spajająca 2w1 - test na sierpień 2020!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Schwarzkopf Gliss? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Schwarzkopf Gliss Ends Miracle.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 300 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków od Gliss z serii Split Ends Miracle: Schwarzkopf Gliss szampon spajający; Schwarzkopf Gliss odżywka spajająca oraz Schwarzkopf Gliss maska spajająca 2w1.

Zostań 1 z 300 Recenzentek! Czy jedynym ratunkiem dla zniszczonych włosów jest ich podcięcie? Nie! Nie obcinaj, scalaj końcówki. Błyskawicznie. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 31 sierpień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.