fbpx

Test kosmetyków La Roche-Posay - Serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków La Roche-Posay, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy kosmetyk jakim jest serum przeciwzmarszczkowego HYALU B5, przetestować go, a następnie wyrazić własną opinię!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki La Roche-Posay HYALU B5? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków La Roche-Posay - serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego serum przeciwzmarszczkowego HYALU B5 La Roche-Posay.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowy kosmetyk w postaci serum przeciwzmarszczkowego HYALU B5 od La Roche-Posay.

Odkryj skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5 widocznie regenerujące i poprawiające jędrność skóry wrażliwej. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 21 listopad 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.