fbpx

Przetestuj SOMAT GOLD - kapsułki do zmywarki za darmo do testów!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Test SOMAT GOLD trwa - przestuj tabletki do zmywarki za darmo w ramach testów SOMAT GOLD! W ramach promocji czeka 6000 zestawów tabletek SOMAT GOLD za darmo!

Jak przetestować SOMAT GOLD za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Dokonaj zakupu tabletek do zmywarki SOMAT GOLD lub SOMAT GOLD LEMON w opakowaniu 10, 18, 20, 36, 40, 45, 50, 54, 60, 72, 80.

02Na stronie promocji "Wypróbuj za darmo nowy SOMAT GOLD" wypełnij formularz i dołącz dowód zakupu. Zachowaj oryginalny dowód zakupu i zapoznaj się z regulaminem promocji.

03Czekaj na zwrot gotówki wydanej na tabletki do zmywarki SOMAT GOLD. Zwrot w formie przelewu nastąpi do 30.11.2018 roku na numer rachunku bankowego podanego w formularzu.

Łączna ilość zwrotów w promocji "Wypróbuj za darmo SOMAT GOLD" wynosi w każdym etapie tygodniowym 1000 zwrotów, łącznie w całym okresie promocji pula wynosi 6000 zwrotów. [źródło: Somatgold.pl]

Przetestuj SOMAT GOLD

Możesz się zgłosić do: niedziela, 28 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.