fbpx

Przetestuj Soraya Plante - zgarnij darmowy zestaw kosmetyków!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test nowych kosmetyków z linii Soraya Plante - do rozdania jest 150 zestawów kosmetyków Soraya Plante, na który składają się Plante Roślinny żel do mycia twarzy oraz Plante Odświeżająca pianka do higieny intymnej!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowy zestaw kosmetyków Soraya Plante? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Soraya plante.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Soraya plante.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków, na który składają się: Plante Roślinny żel do mycia twarzy oraz Plante Odświeżająca pianka do higieny intymnej.

Zostając testerką w programie testowym Soraya Plante otrzyymasz kosmetyki całkowicie za darmo do przetestowania, dzięki czemu będziesz mogła wyrazić własne opinie na temat nowej linii komsetyków.

Linia kosmetyków Soraya Plante to kosmetyki oparte w 99% na składnikach pochodzenia naturalnego, są to kosmetyki przyjazne dla wegan oraz stworzone z troską o środowisko naturalne! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 24 czerwiec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.