fbpx

Test kosmetyków SORAYA PLANTE - przetestuj kosmetyki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Soraya Plante, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków Soraya Plante - energetyzujący balsam do ciała oraz naturalnie wygładzający scrub do ciała!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Soraya Plante? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków nowych kosmetyków Soraya Plante.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Soraya Plante i oczekuj na wyniki.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 150 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków Soraya Plante, na który składa się energetyzujący balsam do ciała Soraya Plante oraz naturalnie wygładzający scrub do ciała Soraya Plante.

Odkryj wiosenne nowości w ogrodzie Soraya Plante i... bądź piękna z natury – jak Julia Wieniawa! Jesteś zwolenniczką naturalnej pielęgnacji? Nie przegap okazji i weź udział w teście nowych, wegańskich kosmetyków Soraya Plante! Masz szansę otrzymać zestaw obejmujący Energetyzujący balsam do ciała i Naturalnie wygładzający scrub do ciała. (źródło: Wizaż.pl)

Możesz się zgłosić do: wtorek, 07 kwiecień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.