fbpx

Przetestuj suchą kartmę Brit Fresh - karma dla psa do testów!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy karmy dla psów Brit Fresh "Podejmij wyzwanie smaku", w ramach którego możesz przetestować bez obaw suchą karmę Brit Fresh nie w postaci darmowych próbek karmy a 2,5kg opakowania!

Jak przetestować karmę dla psa Brit Fresh? Wystarczą 3 kroki:

01Kup 2,5 kg opakowanie karmy Brit Fresh w dowolnym sklepie partnerskim i zachowaj paragon.

02Przetestuj karmę dla psa i zobacz czy odpowiada Twojemu pupilowi.

03Jeżeli karma nie zasmakowała Twojemu pupilowi, możesz powrócić do sklepu partnerskiego w którym został dokonany zakup karmy z dokumentem potwierdzającym zakup i odebrać gratis 6 szt. karmy mokrej Brit Fresh 400g. Jeżeli Twój pies polubił karmę, możesz odebrać rabat na kolejne opkowanie karmy w kwocie zakupionego już opakowania.

Podejmij wyzwanie smaku Brit Fresh! Masz psa niejadka? Możemu Ci pomóc! Gwarancja smaku albo zwrot kosztów! Karma zasmakowała? Odbierz rabat! [źródło: karmybrit.pl]

Testuj karmę

Możesz się zgłosić do: wtorek, 31 grudzień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.