fbpx

Przetestuj suchy szampon Batiste - zgarnij darmowe kosmetyki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa akcja testowania kosmetyku jakim jest suchy szampon Batiste - do rozdania jest 150 darmowych suchych szamponów 2 w 1 do przetestowania i wyrażenia własnej opinii!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetykiBatiste? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania suchych szamponów Batiste.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego suchych szamponów Batiste.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają darmowy zestaw suchych szamponów Batiste do testów.

Zostając testerką w programie testowym otrzyymasz kosmetyki całkowicie za darmo do przetestowania, dzięki czemu będziesz mogła wyrazić własne opinie na temat suchych szamponów Batiste.

W programie testowym do rozdania jest łącznie 150 zestawów kosmetyków Batiste. W skład każdego zestawu wchodzą: 1 x suchy szampon Batiste Damage Control, 1 x suchy szampon Batiste Hydrate oraz 1 x suchy szampon Batiste De-Frizz. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 28 maj 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.