fbpx

Przetestuj suchy szampon do włosów Batiste Damage Control!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Batiste Damage Control, w ramach którego możesz przetestować za darmo suchy szampon do włosów zniszczonych z olejkiem abisyńskim, awokado, witaminą E i keratyną!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Batiste Damage Control? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Ofeminin, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Batiste Damage Control.

02Wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego atiste Damage Control.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest suchy szampon do włosów zniszczonych z olejkiem abisyńskim, awokado, witaminą E i keratyną Batiste Damage Control.

Zostań jedną z recenzentek suchego szamponu Batiste! Do przetestowania mamy 100 suchych szamponów Batiste Damage Control ( dodatkowo, do zestawu Ekspertki marka Batiste dołączyła dla Ciebie dwa upominki!). Zgłoś się, przetestuj i podziel się swoją opinią o suchym szamponie marki Batiste! [źródło: Ofeminin.pl]

Możesz się zgłosić do: piątek, 31 styczeń 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.