fbpx

Przetestuj mop Swiffer Zestaw startowy Wet + Dry!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowania produktów P&G 2021, w ramach której możesz otrzymać Swiffer Wet + Dry - zestaw startowy z mopem do sprzątania za darmo.

Jak zgłośić się do programu testowego Swiffer Zestaw startowy Wet + Dry? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji "Wielkie Testowanie produktów P&G"w dniach 08.07.2021 do 21.07.2021.

02Zaloguj się lub załóż konto w serwisie "P&G Everyday me", a następnie wypełnij ankietę do programu testowego "Swiffer Wet + Dry".

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerek i testerów, wśród których zostanie wytypowana grupa 100 osób, które otrzymają Swiffer Zestaw startowy Wet + Dry za darmo.

Mycie podłogi nigdy nie należało do Twoich ulubionych zajęć? To się może zmienić z mopem Swiffer Zestaw startowy Wet + Dry. [źródło: Everydayme]

Dołącz do testu

Możesz się zgłosić do: środa, 21 lipiec 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.