fbpx

Przetestuj kosmetyki do włosów SYOSS PURE - darmowe zestawy kosmetyków czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków do włosów SYOSS PURE, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki SYOSS za darmo. W programie testowym poszukiwanych jest łącznie 300 testerek, które otrzymają darmowy pełnowartościowy kosmetyk jakim szampon micelarny SYOSS PURE oraz ultralekka odżywka SYOSS PURE, a nie darmową próbkę.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki SYOSS PURE? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków SYOSS PURE w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego kosmetyków do włosów SYOSS PURE.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 300 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków, na który składa się szampon micelarny SYOSS PURE oraz ultralekka odżywka SYOSS PURE.

W programie testowym można przetestować jeden z trzech zestawów kosmetyków: zestaw produktów SYOSS PURE VOLUME: SZAMPON MICELARNY oraz ULTRALEKKA ODŻYWKA, zestaw produktów SYOSS PURE FRESH: SZAMPON MICELARNY oraz ULTRALEKKA ODŻYWKA, zestaw produktów SYOSS PURE SMOOTH: SZAMPON MICELARNY, ULTRALEKKA ODŻYWKA oraz ULTRALEKKA KURACJA. Wyboru zestawu możesz dokonać w pierwszym pytaniu ankiety zgłoszeniowej do testu.

Nowy SYOSS PURE - stworzony specjalnie dla Ciebie - to jakość przyjazna alergikom, testowana i certyfikowana przez Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii ECARF; bez silikonów, oleju mineralnego i sztucznych barwników; certyfikowany przez EU Ecolabel; opakowania wykonane w 25% z PET z recyclingu. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: środa, 30 styczeń 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.