fbpx

Test elektrycznej szczoteczki do zębów Oral B-Genius X 20000 - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy P&G, w ramach którego możesz otrzymać elektryczną szczoteczkę Oral-B Genius X 20000 za darmo do przetestowania!

Jak zamówić elektryczną szczoteczkę Oral-B Genius X 20000 do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania elektrycznej szczoteczki Oral-B Genius X 20000.

02Zaloguj się lub załóż konto w "Gronie Ambasadorów" i wypełnij ankietę zgłoszeniową, odpowiadając na pytania związane z testem.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona ambasadorów, wśród których zostanie wytypowana grupa testerek i testerów, które otrzymają do przetestowania elektryczną szczoteczkę za darmo.

W programie testowym można przetestować elektryczną szczoteczkę do zębów Oral-B Genius X 20000. Po wytypowaniu do grona testerów, otrzymasz elektryczną szczoteczkę do zębów za darmo do przetestowania, a następnie zostaniesz pooproszona lub poproszony o wyrażenie własnej opinii.

Dołącz do testów

Możesz się zgłosić do: wtorek, 17 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.