fbpx

Test elektrycznej szczoteczki do zębów Philips Sonicare - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Philips Sonicare #PoczujRóżnicęOdPierwszegoUżycia, w ramach którego możesz otrzymać elektryczną szczoteczkę za darmo do przetestowania: Philips Sonicare DiamondClean 9000, Philips Sonicare ProtectiveClean 6100, Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 lub Philips Sonicare Philips Sonicare For Kids!

Jak zamówić elektryczną szczoteczkę Philips Sonicare do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare #PoczujRóżnicęOdPierwszegoUżycia.

02Zaloguj się lub załóż konto w serwisie TRND i wypełnij ankietę zgłoszeniową, odpowiadając na pytania związane z testem #PoczujRóżnicęOdPierwszegoUżycia.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona ambasadorów, wśród których zostanie wytypowana grupa testerek i testerów, które otrzymają do przetestowania elektryczną szczoteczkę Philips Sonicare za darmo.

W programie testowym można przetestować elektryczną szczoteczkę do zębów Philips Sonicare. Zgłoś się do udziału w projekcie i otrzymaj 1 z 4 modeli szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean 9000, Philips Sonicare ProtectiveClean 6100, Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 lub Philips Sonicare For Kids!

Dołącz do testów

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 07 wrzesień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.