fbpx

Przetestuj kosmetyki BOURJOIS - test szminki Rouge i Velvet!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków BOURJOIS, w ramach której możesz przetestować za darmo szminki BOURJOIS Rouge Fabuleux, BOURJOIS Rouge Edition Velvet lub BOURJOIS Velvet The Lipstic!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki BOURJOIS? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków BOURJOIS w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego szminek BOURJOIS.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 300 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest szminka BOURJOIS. Podczas zgłoszenia można wybrać kosmetyk, który chce się przetestować - do wyboru są: szminka BOURJOIS Rouge Fabuleux, szminka BOURJOIS Rouge Edition Velvet lub szminka BOURJOIS Velvet The Lipstic.

Weź udział w teście kosmetyków BOURJOIS i przetestuj jedną z trzech szminek: szminka Rouge Fabuleux Satyna aksamitnie matowa, szminka Rouge Edition Velvet w płynie Aksamitny mat super matowa, lub szminka Velvet The Lipstick Super mat.

Możesz się zgłosić do: środa, 27 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.