fbpx

Przetestuj SUNLIGHT - kapsułki do zmywarki za darmo do testów!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test SUNLIGHT - przestuj tabletki do zmywarki za darmo w ramach testu! W ramach promocji czeka 5000 zwrotów pieniędzy wydanych na tabletki do zmywarki SUNLIGHT!

Jak przetestować tabletki SUNLIGHT za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Dokonaj zakupu tabletek do zmywarki SUNLIGHT lub dowolne inne produkty do zmywarek SUNLIGHT.

02Na stronie promocji "SUNLIGHT oddaje 20 złotych" wypełnij formularz i dołącz dowód zakupu. Zachowaj oryginalny dowód zakupu i zapoznaj się z regulaminem promocji.

03Czekaj na zwrot gotówki wydanej na tabletki do zmywarki SUNLIGHT lub inne produkty do zmywarki. Zwrot w formie przelewu nastąpi do 30.11.2018 roku na numer rachunku bankowego podanego w formularzu.

Łączna ilość zwrotów w promocji "SUNLIGHT oddaje 20 złotych" wynosi w każdym etapie tygodniowym 1000 zwrotów, łącznie w całym okresie promocji pula wynosi 5000 zwrotów. W ramach promocji, możesz otrzymać maksymalnie 20 złotych za zakup tabletek do zmywarki lub innych produktó SUNLIGHT pod warunkiem, że wszystkie produkty znajdują się na jednym paragonie. [źródło: SUNLIGHT]

Przetestuj SUNLIGHT

Możesz się zgłosić do: niedziela, 28 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.