fbpx

Test kosmetyków TOŁPA hydrativ - przetestuj nową linię!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków TOŁPA, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków TOŁPA i przetestować głęboko nawilżające serum-booster dermo face hydrativ oraz nawilżający krem-maska odprężający dermo face hydrativ od TOŁPA!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki TOŁPA? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków TOŁPA hydrativ.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego TOŁPA "tołpa. hydrativ." i czekaj na ogłoszenie wyników do testu.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw produktów tołpa hydrativ: głęboko nawilżające serum-booster dermo face hydrativ.oraznawilżający krem-maska odprężający dermo face hydrativ.

Czego pragnie Twoja skóra? Wypróbuj zestaw kosmetyków tołpa. hydrativ. do jej głębokiego nawilżania! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: sobota, 04 kwiecień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.