fbpx

Test kosmetyków TOŁPA Pure Trends - przetestuj wegańskie kosmetyki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test wegańskich kosmetyków TOŁPA, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków TOŁPA i przetestować nowe wegańskie kosmetyki Pure Trends od TOŁPA!

Jak zostać testerką i otrzymać wegańskie kosmetyki TOŁPA? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania wegańskich kosmetyków TOŁPA Pure Trends.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego TOŁPA "Pure Trends" i czekaj na ogłoszenie wyników do testu.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 50 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe wegańskie kosmetyki - zestaw produktów Tołpa Pure Trends, Orient Żel -olejek do demakijażu oraz Tołpa Pure Trends Super Fruits Krem nawilżający `Rozświetlenie`.

Weź udział w teście i przekonaj się, jak Twoja skóra doceni naturalne składniki stosowane w produktach tej polskij marki. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 28 maj 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.