fbpx

Przetestuj tusz do rzęs RIMMEL Wonder’Luxe Volume - darmowe kosmetyki czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków RIMMEL Wonder’Luxe Volume, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki RIMMEL za darmo. W programie testowym poszukiwanych jest łącznie 250 testerek, które otrzymają darmowy pełnowartościowy kosmetyk jakim jest tusz do rzęs RIMMEL Wonder’Luxe Volume, a nie darmową próbkę.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki RIMMEL? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków RIMMEL Wonder’Luxe Volume w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego tuszu do rzęs RIMMEL Wonder’Luxe Volume.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 250 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest tusz do rzęs RIMMEL Wonder’Luxe Volume.

Tusz Rimmel Wonder’Luxe Volume zwiększa objętość, pogrubia i wydłuża rzęsy od nasady aż po końce, jednocześnie chroni je przed uszkodzeniami. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 28 styczeń 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.