fbpx

Test kosmetyków - tusz Max Factor LASH EFFECT + PRIMER!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Max Factor, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków Max Factor i przetestować tusz Max Factor LASH EFFECT + PRIMER!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Max Factor? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania Max Factor.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Max Factor "Spektakularne rzęsy, spektakularna ty!" i wybierz, który tusz chcesz przetestować - tusz Max Factor FALSE LASH EFFECT lub + tusz Max Factor FALSE LASH EFFECT RAVEN BLACK. Do każdegu z tuszy przeznaczony w komplecie jest także PRIMER od Max Factor.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 200 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków Max Factor LASH EFFECT, na który składają się: 200 zestawów kosmetyków Max Factor False Lash Effect black i False Lash Effect Max out Primer oraz 50 zestawów kosmetyków Max Factor False Lash Effect raven black i False Lash Effect Max out Primer

Spektakularne rzęsy, spektakularna ty! Weź udział w teście tuszu marki Max Factor i zostań 1 z 250 Recenzentek! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 02 luty 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.