fbpx

Test kosmetyków ZIAJA JEJU - kosmetyki czekają na recenzje i opinie!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków ZJAJA JEJU, w ramach którego możesz zostać jedną ze 100 testerek i przetestować kosmetyki z nowej serii ZIAJA JEJU!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki ZIAJA JEJU? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków ZIAJA JEJU.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego ZIAJA JEJU.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków ZIAJA JEJU, na który składają się: cukrowy peeling do ciaław czarne kropki oraz czarne mydło pod prysznic z serii ZIAJA JEJU.

Seria Ziaja Jeju, odpowiadająca na potrzeby skóry młodej, w końcu dostępna. Weź udział w teście i wypróbuj zestaw, który zawiera: cukrowy peeling do ciała w czarne kropki oraz czarne mydło pod prysznic. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 15 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.