fbpx

Zwrot kasy cashback za kapsułki do zmywarki Fairy Platinium Plus!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja Fairy Platinium Plus Cashback, w ramach której możesz otrzymać zwrot pieniędzy za testowane kapsułki (tabletki) do zmywarki Fairy Platinium Plus!

Jak otrzymać zwrot kasy za testowanie Fairy Platinium Plus? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę promocji i pobierz specjalny kupon uprawniający do zwrotu kasy "Kup Fairy Platinium Plus a zwrócimy Ci 10 zł (dotyczy wszystkich rozmiarów opakowań)".

02Kup dowolne opakowanie kapsułek (tabletek) do zmywarki Fairy Platinium Plus przed datą wygaśnięcia kuponu w jednym z autoryzowanych sklepów (Al-to, Auchan, Avans, Biedronka, Carrefour, Delikatesy Centrum, Drogeria HEBE, Drogeria Natura, Electro, Empik, Euro RTV AGD, HappyDental, Kaufland, Komputronik, Leclerc, Media Expert, Media Markt, Mila, Neonet, Netto, OleOle, Redcoon, Rossmann, Selgros, Stokrotka, Super Pharma lub Tesco) i zachowaj paragon.

03Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając numer konta bankowego i wgraj zdjęcie paragonu. Na Twoje konto otrzymasz 10 złotych zwrotu cashback za testowane kapsułki Fairy Platinium Plus.

Odbierz zwrot

Możesz się zgłosić do: sobota, 30 listopad 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.