fbpx

Zwrot kasy za perełki Lenor Unstoppables - przetestuj Unstoppables!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja Lenor Unstoppables Cashback, w ramach której możesz otrzymać zwrot pieniędzy za testowane perełki do płukania Lenor Unstoppables!

Jak otrzymać zwrot kasy za testowanie Lenor Unstoppable? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę promocji i pobierz specjalny kupon uprawniający do zwrotu kasy "Kup Lenor Unstoppables a otrzymasz 5 zł zwrotu".

02Kup perełki do płukania Lenor Unstoppables przed datą wygaśnięcia kuponu w jednym z autoryzowanych sklepów ( Auchan, Biedronka, Carrefour, Delikatesy Centrum, Drogeria HEBE, Drogeria Natura, Kaufland, Leclerc, Mila, Netto, Rossmann, Selgros, Stokrotka, Super Pharm, Tesco) i zachowaj paragon.

03Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając numer konta bankowego i wgraj zdjęcie paragonu. Na Twoje konto otrzymasz 5 złotych zwrotu cashback za testowane perełki do płukania Lenor Unstoppables.

Pranie nigdy nie było łatwiejsze i przyjemniejsze! Po prostu dodaj perełki zapachowe Lenor Unstoppables do prania i ciesz się intensywną świeżością aż do 12 tygodni (dotyczy ubrań przechowywanych w szafie). Do wyboru masz aż sześć wariantów zapachowych! Co więcej, kupując perełki zapachowe Lenor Unstoppables możesz odzyskać część pieniędzy. Zacznij oszczędzać już dziś! [źródło: EverydayMe]

Odbierz zwrot

Możesz się zgłosić do: sobota, 31 sierpień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.