fbpx

Zwrot kasy cashback za perełki Lenor Unstoppables - przetestuj Unstoppables!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja Lenor Unstoppables Cashback, w ramach której możesz otrzymać zwrot pieniędzy za testowane perełki do płukania Lenor Unstoppables - tym razem zwracane jest aż 10 złotych!

Jak otrzymać zwrot kasy za testowanie Lenor Unstoppable? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę promocji i pobierz specjalny kupon uprawniający do zwrotu kasy "Kup Lenor Unstoppables a otrzymasz 10 zł zwrotu".

02Kup perełki do płukania Lenor Unstoppables przed datą wygaśnięcia kuponu w jednym z autoryzowanych sklepów (Al-to, Auchan, Avans, Biedronka, Carrefour, Delikatesy Centrum, Drogeria HEBE, Drogeria Natura, Electro, Empik, Euro RTV AGD, HappyDental, Kaufland, Komputronik, Leclerc, Media Expert, Media Markt, Mila, Neonet, Netto, OleOle, Redcoon, Rossmann, Selgros, Stokrotka, Super Pharma lub Tesco) i zachowaj paragon.

03Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając numer konta bankowego i wgraj zdjęcie paragonu. Na Twoje konto otrzymasz 10 złotych zwrotu cashback za testowane perełki do płukania Lenor Unstoppables.

Odbierz zwrot

Możesz się zgłosić do: piątek, 31 styczeń 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.