fbpx

Zwrot kasy za tampony Tampax - przetestuj Tampax Cotton Comfort!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja Tampax Cotton Comfort, w ramach której możesz otrzymać zwrot pieniędzy za testowane tampony Tampax Cotton Comfort!

Jak otrzymać zwrot kasy za testowanie Tampax Cotton Comfort? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę promocji i pobierz specjalny kupon uprawniający do zwrotu kasy "Kup Tampax Cotton Comfort w drogerii Rossmann, a otrzymasz 5 zł zwrotu".

02Kup tampony Tampax Cotton Comfort przed datą wygaśnięcia kuponu w jednym ze sklepów Rosmann i zachowaj paragon.

03Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając numer konta bankowego i wgraj zdjęcie paragonu. Na Twoje konto otrzymasz 5 złotych zwrotu cashback za testowane tampony Tampax Cotton Comfort.

Odbierz zwrot

Możesz się zgłosić do: sobota, 31 sierpień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.