fbpx

Darmowa pożyczka online na 30 dni z opcją wygrania spłaty!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja w Eskpres Kasa, dzięki której dostępna jest darmowa pożyczka online na 30 dni za darmo, z dodatkową możliwością wygrania jej spłaty, czyli otrzymania pieniędzy za darmo!

Jak otrzymać darmową pożyczkę na 30 dni przez internet? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę Ekspres Kasa i wypełnij formularz podając własne dane.

02Wybierz kwotę pożyczki oraz termin spłaty - w ramach promocji, możesz pożyczyć 2000 złotych na 30 dni za darmo, czyli za 0 złotych. Po zatwierdzeniu Twojego wniosku, otrzymasz pieniądze na Twoje konto - nawet w 15 minut, także w weekendy.

03Spłać swoją pożyczkę w terminie lub wcześniej, a całkowity jej koszt wyniesie 0 złotych - pożyczysz 2000 złotych i oddasz także 2000 złotych.

W Ekspres Kasa oprócz promocji trwa także konkurs, dzięki któremu możesz wygrać spłatę pożyczki za darmo. Aby wziąć udział w konkursie, weź dowolną pożyczkę w terminie do 30.11.2018. Natępnie przygotuj i wyślij odpowiedź na pytanie konkursowe: "Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić akurat Twoją pożyczkę?". Najbardziej kreatywne i oryginalne odpowiedzi doceni Komisja – jeśli wybrane będzie Twoje zgłoszenie, cała kwota Twojej pożyczki zostanie umorzona! [źródło: Ekspreskasa]

Pożycz za darmo

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 31 grudzień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.