fbpx

Promocja VIVUS - weź pożyczkę 3000 złotych za darmo na 30 dni!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

W VIVUS trwa promocja, dzięki której możesz otrzymać pożyczyć pieniądze za darmo - w ramach promocji, pożyczysz 3000 złotych na 30 dni totalnie za darmo!

Jak otrzymać darmową pożyczkę w VIVUS? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę VIVUS i załóż profil użytkownika.

02Przelej ze swojego prywatnego konta 1 złoty na konto VIVUS i zweryfikuj swoją tożsamość.

03Wypełnij wniosek o pożyczkę - "3000 złotych pożyczki na 30 dni z całkowitą kwotą do spłaty 3000 złotych" i zaakceptuj jej warunki. Pieniądze trafią na Twoje konto w kilka minut.

W ramach promocji VIVUS możesz otrzymać damrową pożyczkę, bez żadnych kosztów - jej realne oprocentowanie wynosi RRSO 0% - pożyczasz 3000 złotych i za 30 dni oddasz tylko 3000 złotych. Pieniądze za darmo pożyczysz w VIVUS wyłącznie jeżeli będzie to Twoja pierwsza pożyczka w VIVUS. W przypadku kolejnych pożyczek, sprawdź dokładnie warunki i kwotę do spłaty, zanim zaciągniesz zobowiązanie. [źródło: VIVUS]

Skorzystaj z promocji

Możesz się zgłosić do: niedziela, 23 sierpień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.