fbpx

Zgarnij darmowe kosmetyki CETAPHIL - przetestuj kosmetyki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa konkurs CETAPHIL, w ramach którego możesz wygrać darmowe kosmetyki do pielęgnacji, polecane przez Dominikę Grosicką! W konkursie do zdobycia jest 13 zestawów kosmetyków CETAPHIL dla wybranych beauty testerek.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki CETAPHIL? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę konkursową CETAPHIL w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do konkursu CETAPHIL.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 13 beauty testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków CETAPHIL.

W konkursie do zdobycia są darmowe kosmetyki CETAPHIL: Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia, Cetaphil MD balsam do twarzy i ciała, Cetaphil DA Ultra krem intensywnie nawilżający, Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający, Cetaphil DERMACONTROL pianka do mycia, Cetaphil DERMACONTROL krem nawilżająco-matujący SPF30 oraz dodatkowo, beauty testerki otrzymają w prezencie bransoletkę PIKA. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 01 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.