fbpx

Darmowe próbki kapsułek do prania Ariel - przetestuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy ARIEL 3w1, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki kapsułek do prania ARIEL 3w1 i przetestować je na własnym praniu. W programie testowym ARIEL poszukiwanych jest 50000 testerek lub testerów, którzy przetestują kapsułki do prania.

Jak zamówić darmowe próbki ARIEL 3w1? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania ARIEL.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu P&G i wypełnij krótką ankietę.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (Grono Ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 50000 osób, które otrzymają darmowe próbki kapsułek do prania ARIEL 3w1.

Czym są kapsułki do prania ARIEL 3w1? Kapsułki ARIEL ”3w1” skutecznie usuwają plamy dzięki zawartości odplamiaczal; dbają o kolory, dzięki specjalnej formule; szybciej rozpuszczają się w wodzie! [źródło: P&G]

Zamów darmową próbkę

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.