fbpx

Darmowe próbki kosmetyków Herbal Essences - przetestuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy kosmetyków Herbal Essences, w ramach której możesz otrzymać szampon i odżywkę za darmo do przetestowania. W ramach promocji, możesz otrzymać 2 pełnowartościowe kosmetyki, a nie tylko mini próbki kosmetyków.

Jak zamówić darmowe próbki kosmetyków Herbal Essences? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Herbal Essences.

02Zaloguj się lub załóż konto w "Gronie Ambasadorów" i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie kosmetykami.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona ambasadorów, wśród których zostanie wytypowana grupa 144 osób, które otrzymają kosmetyki za darmo. Darmowe kosmetyki to zestaw składający się z pełnowartościowych kosmetyków - szamponu oraz odżywki.

W programie testowym można otrzymać jeden z pięciu zestawów kosmetyków: Herbal Essences Cocnut Milk, Herbal Essences Passion Flower, Herbal Essences Argan Oil, Herbal Essences Moringa Oil lub Herbal Essences Mosa mint.

Zamów darmową próbkę

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.