fbpx

Darmowe próbki Lenor Unstoppables - przetestuj na praniu!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Lenor, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki Lenor Unstoppables i przetestować je na własnym praniu. W programie testowym Lenor poszukiwanych jest 100 testerek lub testerów, którzy przetestują perełki do płukania Lenor.

Jak zamówić darmowe próbki Lenor Unstoppable? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Lenor, dostępną tutaj.

02Wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie środkami do prania.

03Po wypełnieniu ankiety otrzymasz możliwość zamówienia darmowej próbki Lenor Unstoppables.

Co to są intensywne perełki zapachowe Lenor Unstoppables TM? Intensywne perełki zapachowe Lenor UnstoppableTM w świecie długotrwałej świeżości, która na zawsze zmieni jej definicję. Nie chodzi tylko o to, jak pachną Twoje ubrania, gdy rozwieszasz lub suszysz pranie – sprawdź, jak pachną, gdy składasz wyprane rzeczy, przechowujesz je w szafie, prasujesz, a później nosisz. [źródło: P&G Everyday me]

Zamów darmową próbkę

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.