fbpx

Darmowe próbki pasty do zębów Blend-a-Med - przetestuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowania produktów P&G, w ramach której możesz otrzymać pastę do zębów Blend-a-med za darmo do przetestowania. W ramach promocji, możesz otrzymać pełnowartościowe opakowanie pasty do zębów Blend-med 3D WHITE Whitening Therapy Delikatne wybielanie, a nie próbki.

Jak zamówić darmowe próbki pasty do zębów Blend-amed? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Blend-a-med, dostępną tutaj.

02Zaloguj się lub załóż konto w "Gronie Ambasadorów" i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie środkami do higieny jamy ustnej.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona ambasadorów, wśród których zostanie wytypowana grupa 100 osób, które otrzymają pastę do zębów za darmo. Darmowa pasta do zębów to nie próbka, a pełnowartościowy produkt o wartości 17,99 zł.

W programie testowym można otrzymać za darmo pastę do zębów Blend-med 3D WHITE Whitening Therapy Delikatne wybielanie

Zamów darmową próbkę

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.